Pôžička na vyplatenie dlhov

konsolidácia je zlúčenie viacerých úverov do jedného za účelom získania nižšej úrokovej sadzby čím získate výhodnejšiu mesačnú splátku , ak ide len o jeden úver nejde o konsolidáciu ale refinancovanie , konsolidovať môžete bankové a nebankové úvery , hypotéky , splátkový predaj , kreditné karty , spotrebné úvery , povolené prečerpanie nazývané aj kontokorentný úver , kedy klient môže čerpať úver aj keď už nemá prostriedky na účte - môže isť do mínusu , môžete si vziať peniaze navyše a použiť ich na čokoľvek .

Lepšia splátka

výška úveru od 300 do 30 000 eur , so splatnosťou od 1 do 8 rokov

Kto môže získať lepšiu splátku

každý, kto má minimálne jeden úver v banke alebo nebankovej spoločnosti , zamestnanec zamestnaný minimálne 3 mesiace na území SR, CZ alebo Maďarska , dôchodcovia so starobným, výsluhovým, vdoveckým alebo invalidným dôchodkom , občan vo veku 18 - 69 rokov s trvalým pobytom na území SR , iný zdroj príjmu (materská, rodičovský príspevok, úrazová renta a pod.)

Banka ponúka poistenie úverov

Základný súbor - vzťahuje sa na úmrtie, invaliditu a pracovnú neschopnosť. Komplexný súbor - kryje základný súbor a stratu zamestnania.

Orientačný príklad

pri poskytnutí pôžičky vo výške 600 € , splatnosti 24 mesiacov , úrokovej sadzbe 4 , 90 % p.a. , je mesačná splátka : 26 ,30 € , celkom zaplatíte : 631 € bez poistenia , so základným súborom poistenia 648 € , s komplexným súborom poistenia 651 € , bez poplatku za poskytnutie .

Výhody pôžičky

✅ lepší prehľad v úveroch ✅ možnosť vziať si peniaze navyše a na čokoľvek ✅ vykonať mimoriadne splátky alebo predčasné splatenie zadarmo ✅ môžete požiadať o bezplatný odklad splátok až na 6 mesiacov ✅ poistenie pôžičky ✅ zľava 100% z poplatku za poskytnutie .